GetLike logo
GetLike logo
Ahoj, ja som
Adam
Adam
Keď som pôsobil v médiách ako moderátor - redaktor, bol som kontaktovaný PR manažérmi so “zaručene dobrými témami a tipmi”. Často sa však do môjho gusta a náplne práce netrafili. Chýbal pútavý a jedinečným obsah, nápadité spracovanie, hlbšia myšlienka. A tak sme si so Števom jedného dňa povedali, že by sme to mohli skúsiť robiť inak. Už niekoľko rokov budujeme silnú značku, ktorej dôverujú malé a stredné firmy, veľké aj svetoznáme korporácie. Som hrdý na agentúru, ktorú sme vytvorili. Som hrdý na GETLIKE, naše členstvo v Asociácii PR agentúr, zvučné ocenenia a spokojných klientov.
Ahoj, ja som
Števo
Števo
Každý fungujúci vzťah, vrátane toho pracovného, potrebuje hlavu a krk. Hlavou u nás je Adam, tým krkom som ja. Spokojnosť našich klientov je pre mňa alfou a omegou. Komunikácia s nimi a odpovedanie na praktické otázky je mojou náplňou práce. Poskytovanie nadštandardného servisu a dohliadanie na termíny je súčasťou môjho dňa. Manažment komunikačnej agentúry si vyžaduje nielen organizačné schopnosti, ale aj bohaté mediálne skúsenosti. To všetko u nás máme. A dovolím si povedať, že i vďaka mne.
Ahoj, ja som
Gigi
Gigi
Ahoj, ja som
Viki
Viki
Nerada sa definujem jedným slovom. Hlavne keď ich je na svete toľko veľa. Slovami nedefinujem, ale rada sa s nimi hrám. Niekedy ich píšem, inokedy zas počúvam. Verím, že v naslúchaní hudby a slov je sila komunikácie, a aj preto je mojou úlohou v agentúre postprodukcia podcastov, od úpravy zvuku až po copywriting. Snažím sa byť všestranná a vždy ochotná prijímať nové výzvy a učiť sa. Spolu s kolegami brainstormujeme, dumáme a kreujeme. Teší ma byť súčasťou konceptov, ktoré majú myšlienku a dušu, a rovnako k takýmto projektom pristupujem - celou dušou. Som presvedčená o tom, že tvoriť s ľudskosťou, srdcom a hrou prináša najlepšie výsledky, a presne o to sa snažím.
Ahoj, ja som
Lucia
Lucia
Som veľmi rada, že som sa mohla stať súčasťou agentúry so srdcom. Môžem tu na plno využiť moje obchodné skúsenosti, ktoré sú prepájané s nekončiacou kreativitou mojich kolegov. Kedže aj ja samú seba považujem za kreatívnu dušu stojím aj ja za tvorbou projektov pre našich klientov. Spoločne s kolegami dokážeme vytvoriť vždy zaujímavé a originálne nápady pre vás. Budem rada ak sa na mňa obrátite a spolu nájdeme cestu aby o vašej značke bolo počuť.